Mokytojų taryba

Mokytojų taryba - nuolat veikianti gimnazijos savivaldos institucija, svarstanti mokinių ugdymo rezultatus, pedagoginės veiklos tobulinimo formas ir metodus. Ją sudaro gimnazijos vadovybė, visi gimnazijoje dirbantys mokytojai, auklėtojai, gimnazijos bendruomenės slaugytojas, psichologai, socialiniai pedagogai, bibliotekininkai ir kiti ugdymą organizuojantys darbuotojai. Mokytojų tarybai vadovauja gimnazijos direktorius.

Mokytojų tarybos posėdžių temos ir datos nustatomos gimnazijos metinėje veiklos programoje.

Lapkričio 24 d. (pirmadienį) nebus mokytojo E.Kvederio pamokų.

Lapkričio 25 d. (antradienį) nebus mokytojų  O.Simaitienės ir S.Žukausko pamokų.

Kviečiame paskaityti

azuolynas.blogr.lt

El-dienynas

2014–2015 m. m. dienynas