Mokytojų taryba

Mokytojų taryba - nuolat veikianti gimnazijos savivaldos institucija, svarstanti mokinių ugdymo rezultatus, pedagoginės veiklos tobulinimo formas ir metodus. Ją sudaro gimnazijos vadovybė, visi gimnazijoje dirbantys mokytojai, auklėtojai, gimnazijos bendruomenės slaugytojas, psichologai, socialiniai pedagogai, bibliotekininkai ir kiti ugdymą organizuojantys darbuotojai. Mokytojų tarybai vadovauja gimnazijos direktorius.

Mokytojų tarybos posėdžių temos ir datos nustatomos gimnazijos metinėje veiklos programoje.

Š.m. vasario 26 d. nebus mokytojos S. Abramovos pamokų.

_______________________________

Stojančiųjų į gimnazijos 1-ą klasę dėmesiui!

Informuojame, kad 2015 m. vasario 26 d. (ketvirtadienį) 15.15 val. ir 16.15 val. Klaipėdos

„Ąžuolyno“ gimnazijos aktų salėje vyks lietuvių kalbos konsultacija, skirta stojantiesiems į I (IX) gimnazijos klasę.

__________

Kviečiame paskaityti

azuolynas.blogr.lt

Sausio 20 d. vykusios lietuvių k. konsultacijos medžiaga:

lankstinukas

pristatymas

El-dienynas

2014–2015 m. m. dienynas

Pamokų tvarkaraštis

Modulių tvarkaraštis

Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija
190440648