2013-2014 m. m.

Šiuolaikinės Kristijono Donelaičio „Metų“ interpretacijos (mokinių darbai) skirtos Kristijono Donelaičio 300-osioms gimimo metinėms pažymėti

Bružaitė Ieva, 3a ir Perminaitė Rūta, 3a

Marozaitė Gabrielė, 3e ir Nazarevičiūtė Karolina, 3e

Juciūtė Evelina, 3f ir Peluritytė Jolita, 3f

Mašurinaitė Ieva. 3g, Petraitytė Emilė. 3g ir Adomavičiūtė Gerda. 3g

Emilija Linkauskaitė, 3b ir Kaun Selina, 3a

Jasevičiūtė Justė, 3g ir Baužytė Ieva, 3g

Galdikaitė Kristina, 3e

III gimnazijos klasių mokinių, besimokančių elektroninės leidybos, darbai

Jasevičiūtė Justė, 3g

Petraitytė Emilė, 3g

Stakeliūnas Vytautas, 3d

Juciūtė Evelina, 3f

Bružaitė Ieva, 3a

Linkauskaitė Emilija, 3b

Peluritytė Jolita, 3f

Galdikaitė Kristina, 3e

Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos II gimnazijos klasių mokinių, besimokančių kompiuterinės leidybos,  kūrybiniai darbai

E-žurnalas „Skaitmeninių nuotraukų redagavimas“

Klaipėdos „Ąžuolyno" gimnazijos II - III gimnazijos klasių mokiniai kartu su IT mokytoju Andriumi Gumuliausku sukūrė elektroninį žurnalą „Sveikintinos dienos". Žurnale paskelbti 58 elektroninės leidybos mokinių kūrybiniai darbai. Kviečiame atidaryti žurnalą ir sužinoti, kokia šiandien yra sveikintina diena.

E-žurnalas „Sveikintinos dienos"

2012-2013 m. m.

Gegužės mėn. antrokai besimokantys kompiuterinės leidybos kūrė baigiamuosius darbus - lankstinukus. Geriausius mokinių darbus galite peržiūrėti čia.

Balandžio mėn. antrokai besimokantys tinklalapių kūrimo darė animacinius filmukus tema „Judesys - judėjimas“. Mokinių darbus galite peržiūrėti čia:

Esteros Petreikytės (2g) filmukas

Gabrielės Kolesinskytės ir Mildos Popovaitės (2b) filmukas

Godos Jakovlevaitės ir Gabrielės Griškonytės (2d) filmukas

Ivetos Gakaitės ir Robertos Gustaitytės (2f) filmukas

Julijos Andrijauskaitės (2e) filmukas

Justo Mockaus ir Aurelijaus Špogio (2f) filmukas

Mindaugo Norkaus (2e) filmukas

Nedo Stakučio ir Darijaus Raišučio (2c) filmukas

Paulinos Lazutkaitės (2d) filmukas

Pauliaus Leniausko (2a) filmukas

Rūtos Ivanauskaitės (2e) filmukas

Tomo Bukio ir Žilvino Valantiejaus (2c) filmukas

Vytauto Stakeliūno ir Manto Fabijonavičiaus (2d) filmukas

Kovo mėn. antrokai besimokantys kompiuterinės leidybos kūrė „Ąžuolyno“ gimnazijos padėkos raštus ir diplomus. Mokinių darbus galite peržiūrėti čia.

Vasario ir kovo mėn. gimnazijoje vyko integruotas el. leidybos bei turizmo ir mitybos projektas „Receptų knyga“. Ketvirtokai kūrė el. leidinį, kuriame pateikė mitybos pamokose išbandytus nesudėtingus receptus iš paprastų produktų. Tris receptų knygos variantus galite peržiūrėti čia:

Vasario ir kovo mėn. ketvirtokai besimokantys el. leidybos kūrė leidinius norima tema. Geriausius mokinių darbus galite peržiūrėti čia:

Sausio mėn. mūsų gimnazijoje vyko antrų gimnazinių klasių IT ir lietuvių k. integruotos pamokos. Geriausius mokinių darbus galite peržiūrėti čia.

Sausio mėn. ketvirtokai besimokantys elektroninės leidybos kūrė žurnalą „Tavo namai“. Geriausius mokinių darbus galite peržiūrėti čia.

Gruodžio mėn. ketvirtokai besimokantys elektroninės leidybos kūrė knygų viršelius. Mokinių darbus galite peržiūrėti čia.

Gruodžio mėn. antrokai besimokantys kompiuterinės leidybos kūrė savo svajonių meniu (valgiaraštį). Mokinių darbus galite peržiūrėti čia.

Lapkričio mėn. mūsų gimnazijoje vyko antrų gimnazinių klasių IT ir anglų k. integruotos pamokos. Geriausius mokinių darbus galite peržiūrėti čia.

Spalio mėn. mūsų gimnazijoje vyko antrų gimnazinių klasių IT ir istorijos integruotos pamokos. Geriausius mokinių darbus galite peržiūrėti čia.

Oficiali „Ąžuolyno“ gimnazijos svetainė

www.azuolynogimnazija.lt